Tempish BUFFY

• Skvele ložiska
    • Tichý
    • Unesie naozaj dosť
    • Žiadna nevýhoda

Chcel som si kúpiť pennyboard. Moje podmienky boli nízka cena, dobré vyhotovenie, a aby zniesol moju vahu (80kg). Všetko tento pennyboard splňoval. Objednal som si ho a som nad mieru spokojný. Odporúčam ako pre začiatočníkov, tak pre pokročilých. Netreba sa bať veľmi nízkej ceny, tento produkt vydrži naozak veľa. Keď sa postavim ako 80kg muž na dosku nič sa neohyba a nevrzga, vrelo odporučam každému.

• Kvalita za super cenu
  • , zakúpené v Premiosport

Momentálne ťažko hodnotiť spokojnosť s tovarom - je to darček, dcéra ho dostane o týždeň. Vyberali sme si ho na základe pozitívnych recenzií - aj podvozku -mal by sa dať ľahšie zatáčať.

Značka
Materiál dosky
hi-impact PP
Typ trucku
Alu

Skateboard je určený pre začínajúcich a pokročilých skateboardistov na klasickú jazdu a bežné triky. Skateboard je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú výborné jazdné vlastnosti.

Stupeň športového zaťaženia 3.

Parametry:

Doporučené použitie:

Rekreačný šport

Materiál dosky: hi-impact PP

Tvar dosky: rovný single kick

Rozmer dosky: 22,5´x6´

Veľkosť dosky: 22,5'

Grip: štruktúra na základnej doske

Podvozok: 3,25´AL Duty (strong type)

Silentblok (cushion):

• Unesie naozaj dosť
    • Žiadna nevýhoda

• Kvalita za super cenu
  • , zakúpené v Premiosport

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Adam Sport

Dcérka je zatial spokojná :)

• , zakúpené v eFitness.sk

• Cenovo dostupný
    • Kvalitou nerozoznatelný od originálu
    • Rýchla preprava

Som nadmieru spokojná, vybrala som si väčšiu veľkosť pennyboardu a bol to skvelý výber. Bála som sa zatáčania ale zabáča perfektne, naučila som sa naňom veľmi rýchlo a používam ho na prepravu laždý deň. Tlmí nerovnosti a hrbolčekny na ceste a je dostatočne veľký pre obe nohy. Je ľahučký a môžte ho brať kamkoľvek. Jednoznačne sa oplatí doňho investovať.

• , zakúpené v eFitness.sk

• kvalita

• darček pre dcéru

uvidíme v lete

• pre zaciatocnika velmi dobre

pekny , maly , detsky skateboard

• malá hmotnosť
    • dobrá cena
    • do mesta ideálne

Skvelé a prenosné na jazdenie po meste.

• - výborná kvalita
    • - dobrá odolnosť voči poškodeniu
    • -dcéra sa na ňom veľmi rýchlo naučila a je spokojná

Veľmi odporúčam