Street Surfing Fuel Board Skelectron

• Sadol mi ako "uliaty". Perfektne ovládateľný
    • asi by mohol byť trochu širší a dlhší

Odporúčam.

• , zakúpené v EXIsport

Moje dieťa je z pennyboardu nadšené. Je vyrobený z tvrdého plastu, má gumené kolieska.
    Jazdí sa na ňom veľmi dobre a je aj krásny.

Materiál dosky
Polypropylen

Jedinečný dizajn tohto skateboarde vytvoril renomovaný umelec Add Fuel, ktorý hľadá inšpiráciu v imaginárnom svete a všadeprítomnom humoru. Štýl Vintage je tak zábavnejšie, než kedykoľvek predtým! Originálne FUEL BOARD je stvorený pre zábavu a ľahkú jazdu. Vyber ho z batohu a choď.

VLASTNOSTI:

• doska: vysoko odolný jednoliaty PP plast
  • potlač dosky: vo vysokom rozlíšení
  • rozmer dosky: 54,9x15,5cm (21,6 "x6,1")
  • rázvor medzi kolieskami: 29 cm

• Sadol mi ako "uliaty". Perfektne ovládateľný
    • asi by mohol byť trochu širší a dlhší

Odporúčam.

• , zakúpené v EXIsport

Jazdí sa na ňom veľmi dobre a je aj krásny.